FSM Köprüsü Oto Çekici

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Oto Çekici ve Kurtarıcı

Acil Oto Kurtarma Çekici Servisimiz ; Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Oto Çekici, hizmetini İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hazır bulunan araçlarımızla, sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Fsm Köprüsü oto çekici, Oto kurtarma ve oto çekici hizmetleri, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasın da sizlere emin, doğru ve profesyonel olarak çekici hizmetleri sağlamaktadır. Bu sıralar çekici hizmetleri sağlayan firmalar çoğalsa’ da işini profesyonel olarak yapan çekici firmaları ender bir şekilde azdır. İşin aslı tecrübedir. Araba Çekerken aracın nasıl çekileceği ve araca daha fazla zarar vermeden nasıl çekilir, bu tarz sıkıntıları ortadan kaldıracak Acil Oto Kurtarıcı firması tarafından tecrübeli ve bilgili olarak tarafımızdan sağlanmaktadır…

Fsm Köprüsü Çekici

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Oto Çekici

 

Oto Kurtarma olarak son model araçlar ile çekici hizmetlerinizi sağlamaktayız. Aynı zamanda profesyonel ekipman ile araçlarınızı bulundukları noktadan istediğiniz noktaya ulaştırıyoruz. Sizden gelebilecek telefon ile bulunduğunuz noktaya çok kısa sürede ulaşmaktayız. Ulaştığımızda aracınızı kendi aracımız gibi görüp can ve mal kaybı yaşamayacağınız bir çalışma ile araç çekme işlemlerinizi yerinize getirmekteyiz.

 Oto Kurtarma işlemi Otoban yol yardım, otoban çekici, otoban kurtarıcı seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize Fsm köprüsü ve çevresine hizmet vermekteyiz. Fsm Köprüsü Oto Çekici gibi kelimelerde de çok kısa sürelerde arama motorlarında üst sıralarda yerini alacak olan AcilOtoKurtarici.com web sitemizi göreceğinizden kuşkunuz olmasın. Sağlam ve emin adımlar ile sizler bizlere ulaşacak, bizlere ulaşamayan müşterilerimize de bizlerde ulaşmak için elimizden geleni yaparak ulaşacağız.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Oto Kurtarıcı Çalışmaları 

Acil Oto Kurtarma 7 / 24 Servis hizmeti sağlar. Otoban ve Bağlantı noktaları dahil olmaz üzre, 2. Köprü oto çekici çevresinde yol yardım hizmetleri sağlar. Bulunduğunuz noktadan aracınızı istediğiniz noktaya sorunsuz bir şekilde sizlere hizmet sağlar. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü oto çekici hizmeti ile araçlarınızı profesyonel olarak çeker.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Hakkında Kısa Bilgi

Fatih Sultan Mehmed Köprüsü Asya ve Avrupa kıtalarını İstanbul Boğazında birbirine bağlayan ikinci köprü. Köprü Anadolu yakasındaki Kavacık ile, Avrupa yakasındaki Hisarüstü mevkilerini birleştirir. Bu köprü, ilk yapılan Boğaziçi Köprüsünün beş kilometre kuzeyindedir.

29 Mayıs 1985 tarihinde temeli atılan ikinci köprü iki buçuk yıl gibi kısa bir sürede bitirilerek 4 Temmuz 1988’de kısmen trafiğe açıldı. Fatih Sultan Mehmed Köprüsünün trafiğe açılmasıyla şehir içi trafiği ve Boğaziçi Köprüsünün yükü kısmen hafifletilmiş oldu.

Nasıl İletişim Kurarım ?

Yukarıda Bulunan resimde iletişim için gereken numaramız bulunmaktadır. Hemen Numaralarımızdan ihtiyaç halinde oto kurtarma için bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Acil Oto Kurtarıcı web sayfası 7 / 24 Açık olduğu gibi iletişim numaralarımız ve Bütün Ekip ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Hemen numaramız’ dan bizleri arayabilir ve bilgi alabilirsiniz…

Aradığınızda sizlere detaylı bilgiler verilecektir. Yada Çağrı atabilirsiniz. Çağrı sonucunda sizleri biz arayarak bilgi verebiliriz.

Unutmayın!!! Yukarıda saydığımız işlemler her ne kadar basit bir işlem gibi gözükse de tecrübesiz ve bilinçsizce yapılacak her işlem size ve çevrenize geri dönüşü olmayan ciddi zararlar vereceğini unutmayın.


Etiketler: » » » » » » » » » » » »

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...