Otoban Oto Çekici

Otoban Araba Çekici

Acil oto kurtarıcı çekici ve yol yardım firması olarak, İstanbul genelinde otoban oto çekici hizmetini sizlere sunmaktayız.

 Deneyimli kadromuz, son model araçlarımızla ve geniş filomuzla en kısa sürede yanınızdayız. Otoban üzeri yaşanan arıza, kaza durumları, lastik patlaması, yakıtın bitmesi gibi durumlarda aracınızı her ne kadar emniyet şeridine alsanız dahi, hızlı geçen araçlar ciddi tehlike oluşturmaktadır. Bizim buradaki görevimiz çağrı merkezimizi aradığınız andan itibaren, en kısa sürede yanınızda olarak, içinde bulunduğunuz tehlikeden sizleri uzaklaştırarak, güvenli bir yere ya da arıza durumlarında, istediğiniz servise sizi ve aracınızı götürmektir.

otoban çekici

otoban yol yardım

Otoban Yol Yardım

Otobanda kalmış müşterilerimize, otoban yol yardım hizmetini sunan firmamız en kısa sürede yanınıza gelerek size hizmet vermektedir. Sizlere otoban trafik çekici hizmeti olarak günün her saati hizmet vermekteyiz. Günün her saati 0553 954 34 34 numaralı telefonumuzdan bizleri arayabilirsiniz.

Otoban Otoyol Kurtarma Servislerimiz

7/24 Oto Çekici Hizmetlerimiz
Araç Çekici Otoban, Oto Çekici Otoban, Otoban Araç Çekici, Otoban Araç Kurtarıcı, Otoban Araç Kurtarma, Otoban Oto yol yardım, Otoban Oto Kurtarıcı, Otoban Oto Kurtarma, Otoban Akü Takviye, Otoban Çekici Telefonu, Otoban Yol Yardım

Otoban Araba Çekme

Otoban araba çekme hizmetimiz yanınıza gelen tecrübeli çalışanımız tarafından eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilir. Çağrı merkezimizi aradığınız andan itibaren, size en yakın ve gerekli donanıma sahip aracımız yola çıkarak en kısa sürede yanınıza ulaşır. Gelen tecrübeli ekibimiz, ilk önce sizin ve kendisinin ve aracınızın emniyetini alıp etrafa gerekli işaret ve levhaları koyarak, Otoban oto kurtarıcı işlemini uygular. Bu yukarıdaki makalede anlattığımız uygulamalar her ne kadar basit bir işlem gibi gözükse de aslında, çok ciddi tecrübe, bilgi, birikim ve donanıma sahip olunması gerekmektedir. Yapılabilecek en küçük bir hatanın, geri dönüşü olmayan ciddi sıkıntılara sizleri sokacağını unutmayın. Bizler sizlerin güvenliğini düşünerek kendimizi, araçlarımızı ve tecrübeli personelimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Otoban yol yardım, hizmetimizden en kısa sürede faydalanmak için, çağrı merkezimizi aradığınızda doğru adres bilgisini vermeniz olacaktır, ya da bize konum bilgilerinizi whats app platformu üzerinden bizlere göndermeniz en doğrusu olacaktır.


Etiketler: » » » » » » » »

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...