Fenerbahçe Oto Çekici

Fenerbahçe Oto Çekici

Acil Oto Kurtarıcı olarak, Kadıköy’de hazır bulunan araçlarımızla en hızlı bir şekilde, Fenerbahçe oto çekici hizmetini müşterilerimize 7/24 sunmaktayız.

Fenerbahçe en yakın oto çekici hizmetini en kısa sürede, hızlı, ekonomik, profesyonel bir kadrodan sorunsuz bir şekilde isteyebilirsiniz. Çağrı merkezimiz olan, 553 954 34 34 numaralı hattımızdan, haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.

Ayrıca firmamız siz değerli müşterilerimize, Fenerbahçe oto kurtarma, Fenerbahçe yol yardım, Fenerbahçe akü takviye gibi aracınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz her konuda tecrübeli personelimizden yardım ve bilgi isteyebilirsiniz.

Fenerbahçe oto çekici kurtarıcı yol yardım hizmetleri

Fenerbahçe oto çekici

Fenerbahçe Oto Kurtarıcı

Kadıköy ve çevresinde nerede olursanız olun, başınıza gelebilecek her türlü olumsuzluklar da artık yanınızda

Acil Oto Kurtarıcı firmasının olduğunu unutmayınız. Fenerbahçe oto kurtarıcı olarak verdiğimiz hizmetler arasında; Fenerbahçe akü takviye, Fenerbahçe lastik değişimi, Fenerbahçe yakıt ikmal, çamura batmış araba kurtarma gibi aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızda, uzman kadromuzdan destek isteyebilirsiniz.

Kadıköy sahil şeridinde yer alan Fenerbahçe, tüm Kadıköy sahili boyunca düz olsa da, sırt kısımları oldukça dik sokaklarını barındırmaktadır. En çok sık rastladığımız konulardan biriside, yağmurlu ya da soğuk havalarda bu dik sokaklarda araçların kayarak kaldırıma çıkması daha da kötüsü bir duvardan aşağı uçması olmaktadır. Hiç istemediğimiz bu durumlarda, tecrübeli ve deneyimli bir ekiple çalışma yapılması gerekmektedir. Bilinçsizce yapılacak her işlemin, hem size hemde karşı tarafa ciddi zararlar vereceğini unutmayınız.

Fenerbahçe Yol Yardım

Fenerbahçe yol yardım hizmetlerimiz arasında Fenerbahçe en yakın oto tamirci olarak sizlerin yanındayız. Fenerbahçe gece açık tamirci sizden gelen talepler ve istekler doğrultusunda sizlerin yanında oto servis hizmeti vermekteyiz. Aracınızla en kısa sürede gitmek istediğiniz  yere varmanız için tamir servisimizle de hizmetinizdeyiz. Genellikle araçlarda Şarj kesmesi, akünün boşalması, hararetin çıkması, özellikle İstanbul trafiğinde dur kalk çok fazla olmasından dolayı şanzıman ile ilgili sıkıntılar olabilmektedir. En kısa sürede çözüme ulaştırarak, yola devam etmenizi sağlıyoruz.

Acil Oto Kurtarıcı firması olarak, Kadıköy tüm mahalleleri ve çevre ilçelerinde, araba çekme, forklift taşıma, iş makinesi taşıma, basık araba taşıma gibi isteklerinizde günün her saati yanınızdayız.

Maalesef günümüz şartlarında, yukarıda saydığımız bütün işleri cebine biraz para koyan herkesin yaptığı bir meslek durumuna gelmesi çok üzücü bir durumdur. Çok basit bir işlem gibi gözüken Akü takviye işleminde bile yapılacak en ufak hatanın size çıkarabilecek çok yüksek miktarda tamir ücreti ödeyeceğinizi unutmayınız. Kaldı ki Oto kurtarma işleminin ne kadar zor olduğunu anlatmama gerek yoktur. Bizler donanımlı araç, sorumluluk sahibi ve deneyimli kadromuzla her zaman bir telefon kadar yakınınızdayız. Bizlere ulaşacağınız telefon numaramız, 05539543434

Fenerbahçe Basık Araba Çekme

 Günümüzde birçok arabaya air sistem konularak araçların daha güzel görünmesi sağlanmaktadır. Fakat bu sistemin arıza yapması sonucunda, aracın nakliyesi oldukça zor hatta imkansız bir durum almaktadır. Birçok kez şahit olduğumuz ya da müşterilerimizin bizlere söylediklerinden, tampon hasarları, ön takım arızaları, kaporta hasarları meydana gelerek, yükleme yapıldığını görmekteyiz. Acil Oto Kurtarıcı firması olarak Kadıköy Fenerbahçe basık araç taşıma işlemini özel araçlarımızla sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Fenerbahçe gece açık tamirhane hizmetimizle 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz.

Buradan önceki  makalemiz olan yine Üsküdar’da yer alan Harem oto çekici sayfamızı buradan inceleyebilirsiniz.

 

 


Etiketler: » » » » » » » » » » » »

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Call Now ButtonBizi Arayın