15 Temmuz Şehitler Köprüsü Yol Yardım

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Oto Çekici ve Kurtarıcı

Acil Oto Kurtarma Çekici Servisimiz ; 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Yol Yardım, hizmetini İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hazır bulunan araçlarımızla, sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü oto çekici, Oto kurtarma ve oto çekici hizmetleri, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasın da sizlere emin, doğru ve profesyonel olarak çekici hizmetleri sağlamaktadır. Bu sıralar çekici hizmetleri sağlayan firmalar çoğalsa’ da işini profesyonel olarak yapan çekici firmaları ender bir şekilde azdır. İşin aslı tecrübedir. Araba Çekerken aracın nasıl çekileceği ve araca daha fazla zarar vermeden nasıl çekilir, bu tarz sıkıntıları ortadan kaldıracak Acil Oto Kurtarıcı firması tarafından tecrübeli ve bilgili olarak tarafımızdan sağlanmaktadır…

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Yol Yardım

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Yol Yardım ve Oto Çekici hizmetleri

 

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Yol Yardım olarak son model araçlar ile çekici hizmetlerinizi sağlamaktayız. Aynı zamanda profesyonel ekipman ile araçlarınızı bulundukları noktadan istediğiniz noktaya ulaştırıyoruz. Sizden gelebilecek telefon ile bulunduğunuz noktaya çok kısa sürede ulaşmaktayız. Ulaştığımızda aracınızı kendi aracımız gibi görüp can ve mal kaybı yaşamayacağınız bir çalışma ile araç çekme işlemlerinizi yerinize getirmekteyiz.

 Oto Kurtarma işlemi Otoban yol yardım, otoban çekici, otoban kurtarıcı seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve çevresine hizmet vermekteyiz. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Oto Kurtarıcı gibi kelimelerde de çok kısa sürelerde arama motorlarında üst sıralarda yerini alacak olan AcilOtoKurtarici.com web sitemizi göreceğinizden kuşkunuz olmasın. Sağlam ve emin adımlar ile sizler bizlere ulaşacak, bizlere ulaşamayan müşterilerimize de bizlerde ulaşmak için elimizden geleni yaparak ulaşacağız.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Oto Kurtarıcı Çalışmaları 

Acil Oto Kurtarma 7 / 24 Servis hizmeti sağlar. Otoban ve Bağlantı noktaları dahil olmaz üzere, 1. Köprü oto çekici çevresinde yol yardım hizmetleri sağlar. Bulunduğunuz noktadan aracınızı istediğiniz noktaya sorunsuz bir şekilde sizlere hizmet sağlar. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü oto çekici hizmeti ile araçlarınızı profesyonel olarak çeker.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Hakkında Kısa Bilgi

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Asya ve Avrupa kıtalarını İstanbul Boğazında birbirine bağlayan birinci köprü olma özelliğine sahiptir. Köprü Anadolu yakasındaki Beylerbeyi ile, Avrupa yakasındaki Ortaköy mevkilerini birleştirir.

20 Şubat 1970 tarihinde temeli atılan Birinci köprü iki  30 Ekim 1973’de kısmen trafiğe açıldı. Boğaziçi köprüsünün açılmasıyla ilk kez Anadolu ve Avrupa kıtası köprü yolu ile birleşmiş oldu.

Boğaziçi Köprüsü Yol Yardım Hizmetleri

Boğaziçi köprüsü oto çekici ve yol yardım hizmetlerini firmamız 7/24 sizlere sunmaktadır. Günün hangi saatinde olursanız olun çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Firmamız ayrıca 24 saat 1.Köprü oto tamir hizmetini sizlere sunmaktadır. Aracınızı servisimize alarak tamir ediyor, yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Boğaziçi Köprüsünde Akü Takviye işlemi, Boğaziçi Köprüsü Lastik değişimi, 1. Köprü yakıt ikmal gibi isteklerinizde 7/24 hizmetinizdeyiz.

Nasıl İletişim Kurarım ?

Yukarıda Bulunan resimde iletişim için gereken numaramız bulunmaktadır. Hemen Numaralarımızdan ihtiyaç halinde oto kurtarma için bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Acil Oto Kurtarıcı web sayfası 7 / 24 Açık olduğu gibi iletişim numaralarımız ve Bütün Ekip ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Hemen numaramız’ dan bizleri arayabilir ve bilgi alabilirsiniz…

Aradığınızda sizlere detaylı bilgiler verilecektir. Yada Çağrı atabilirsiniz. Çağrı sonucunda sizleri biz arayarak bilgi verebiliriz. Sizlere en kısa sürede ulaşabilmemiz için, sitemizde bulunan telefon numaramıza konum bilgisi atmanız gerekmektedir. Derhal size  en yakın aracımızı göndererek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı konumdan uzaklaştırmak ilk önceliğimiz olacaktır. Yanınıza gelen deneyimli tecrübeli ekibimiz ilk önce sizin, kendisinin ve aracınızın güvenlik önlemlerini alarak çekme işlemine başlayacaktır. İş güvenliği önlemleri alınarak yapılan çekme işleminden sonra, aracınızı servisimize yada sizin belirttiğiniz servis noktasına çekme işlemi gerçekleştirilir.

Unutmayın!!! Yukarıda saydığımız işlemler her ne kadar basit bir işlem gibi gözükse de tecrübesiz ve bilinçsizce yapılacak her işlem size ve çevrenize geri dönüşü olmayan ciddi zararlar vereceğini unutmayın.


Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Call Now ButtonBizi Arayın