Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Yeditepe Oto Çekici

Yeditepe Oto Çekici

Yeditepe oto çekici firması olarak; oto kurtarma, oto kurtarıcı, oto çekici gibi hizmetleri, günün 24 saati en hızlı şekilde alabilirsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınız andan itibaren, ihtiyacınıza uygun araç analizi yapılır ve sizden konum istenir, bu şekilde en kısa sürede aracımızın yanınıza gelmesi sağlanır.

 Yeditepe ve çevre ilçelerde, nerede olursanız olun, kesintisiz hizmet vermek için çağrı merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz. Oto kurtarma ve araç nakliyelerini, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmek için, çalışanlarımızın eğitimine ve araçlarımızın son sistem olabilmesi için sürekli gelişim içerindeyiz.

Yeditepe yol yardım – 0553 954 34 34

 Ayrıca firmamız, akü takviye, lastik değişimi, yakıt ikmali gibi işlemlerde de hizmet vermektedir. Bu saydığımız işlemlerde, her ne kadar basit bir işlem gibi gözükse de, tecrübesiz kişilerce yapıldığında sonucu ağır maddi ve manevi sonuçlar doğuracağı unutulmamalıdır.

Yeditepe-Oto-Çekici

Yeditepe Oto Çekici

Yeditepe Oto Kurtarma

Yeditepe oto çekici firması olarak; ayrıca kazalı araba çekme, klasik araba çekme, modifiyeli yere yakın, alçak araba çekme vb. gibi hizmetleri de sizlere sunmaktadır.

Günümüz modifiyeli araçların, yere alçak olmasında dolayı, çekme işlemi gerçekleşirken aracın alt kısmına ve tamponların kırılıp yerinden çıkmasına, sık sık karşılaşmaktayız.

 Yeditepe oto kurtarıcı firması olarak; bu hasarları göz önünde bulundurarak, modifiyeli araçlar ve yere basık araçlar için, özel yaptırdığımız çekici araçlar sayesinde, sorunsuz araba çekme işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Yeditepe oto kurtarıcı

Yeditepe Yol Yardım Hizmetlerimiz, yeni araçlarımızla sorunsuz gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve koşulsuz müşteri mutluluğu, her zaman ön planda olmuştur. Ayrıca, personelimiz iş güvenliği eğitimini tam anlamıyla eksiksiz bir şekilde almıştır. Sizin kendisinin ve aracınızın güvenliğini aldıktan sonra, yapması gerek işlemi gerçekleştirir.

Acil Oto Kurtarıcı Yol Yardım

 Çağrı merkezimizi aradığınız andan itibaren, telefonun ucundaki tecrübeli ekibimiz ihtiyaç analizi yapar. Sizin de güvenliğinizi düşünerek alınması gereken tedbirleri size telefonda anlatmaya başlar.

Yanınıza gelen ekibimizde ilk önce gerekli işaretçileri yola koyarak önlemlerini alır. Gerekirse araçta bulunan akü kutup başlarını çıkararak herhangi bir sorunla karşılaşılmaması için gerekli önlemleri almış olur. Kısacası sizin için gerekli bütün güvenlik önlemlerini alarak yola çıkar.

Yeditepe oto çekici firması olarak, en uygun fiyat garantisi veren firmamızı en iyi oto çekici hizmeti alabilmeniz için, bizleri arayabileceğiniz telefon numaramız; 0553 954 34 34 günün her saati arayabilirsiniz. https://acilotokurtarici.com/

  

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...