Üsküdar Akü Takviye

Üsküdar Akü Takviye

İstanbul Üsküdar ve çevre ilçelerinde 7/24 hazır bulunan araçlarımızla, Akü takviye hizmetini müşterilerimize sunmaktayız. Üsküdar akü takviye hizmetini profesyonel ekibimizden kredi kartı ödeme kolaylığıyla, destek isteyebilirsiniz. Size yakın araçlarımızla en fazla 10 dakika sonra yanınızda olacağız.

Üsküdar Acil Akü Takviye

 Çağrı merkezimizi aradıktan sonra, telefonun ucundaki destek ekibimiz aracınızla ilgili yaşadığınız sorunu anlamaya çalışarak, size doğru hizmeti vermeyi sağlamaktadır. Gerekli donanıma sahip araçlarımızla yolunuza devam etmeniz için gerekli her türlü müdahale gerçekleştirilir. Aracınıza özel takviye cihazıyla işlem yapılır ve böylelikle birçok kere duyduğumuz + ve – kutupların ters bağlanıp, araç beynine zarar verme gibi bir sorunda ortadan kalkmış olur.

Üsküdar Acil Akü Servisi

Akünüz hiç beklemediğiniz bir anda bitebilir, bunların başlıca sebeplerinden bahsedecek olursak, ilk sırada soğuk hava şartları gelmektedir. Soğuk havada akünüzün marş gücü düşerken, aracınızın marş gücü tam tersine artmaktadır. Bu sebepten dolayı akünüzü sık sık kontrol edip, soğuk havalarda bir yere gitmeseniz bile, aracınızı belirli bir zaman aralıklarında çalıştırıp şarj etmeniz gerekmektedir.

Peki akü donabilir mi? Evet akünüz donabilir. Bir akü tam şarj halindeyken donma derecesi -50 ile -70 derece arasındadır, fakat tam şarjı olmayan bir akünün donma sıcaklığı, -5 derecedir. Yukarıda belirttiğimiz gibi akünüzün her zaman şarj durumunda olması, çok önemlidir. Bu koşullar sağlanamadığı zaman, akünüzün şarj gücü azalacak ve aracınız marş almayacaktır. Bu gibi durumlarda Üsküdar akü takviye hizmeti en kısa sürede yanınızda olacaktır.

Ayrıca İstanbul Anadolu yakası akü takviye hizmeti olarak İstanbul’ un birçok İlçesinde de hizmet vermekteyiz. Geniş araç filomuzla, en yakın akü takviye hizmetiyle en kısa sürede yanınızda olacağız.

Ataşehir akü takviye Yol yardım

Üsküdar takviye ve yol yardım hizmetleri

Bir diğer konu ise, bizimde çok sık rastladığımız, aracınızı park edip gittikten sonra, aracın parklarının açık unutulması, müzik ve ses sisteminin açık bırakılması, araç içi aydınlatma elemanlarının açık kalması gibi gibi konularda da aracınızın aküsünün gücü azalacak ve aracınız marş almayacaktır. Bu gibi durumlarda da Üsküdar akü takviye hizmetinden faydalanabilirsiniz. 0553 954 34 34 numaralı çağrı merkezimizi aradığınız anda, telefonun başındaki operatör arkadaş konum bilgilerinizi alacak ve size en yakın aracı yönlendirerek, en kısa sürede yanınızda olmasını sağlayacaktır.

Acil Oto Kurtarıcı Neler Yapar?

Acil oto kurtarıcı firması olarak, ilk başta şunu yazmalıyım ki, ilk önceliğimiz her zaman koşulsuz müşteri mutluluğu olmuştur. Oto çekici, oto kurtarıcı, yol yardım, akü takviye, lastik değişimi gibi aklınıza gelebilecek her türlü aracınızla yaşadığınız sıkıntıda firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

 En uygun fiyat garantisi veren firmamız, deneyimli ve işinde uzman kadromuzla bir telefon kadar sizlere yakınız. Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaramız 0553 954 34 34

Akü Takviye Nedir Nasıl Yapılır ?

Akü takviye kısacası, bir aküden başka bir aküye yapılan güç aktarımı diyebiliriz. Aracınızın aküsü bittiği zaman, bir araçtan başka bir araca uygun elektrik kablolarıyla yapılan enerji aktarımıdır. Her ne kadar basit bir işlem gibi gözükse de çok dikkatli olunması gereken konularda vardır. bunların başında sıralayacak olursak;

  • Takviye yapılacak akülerin aynı amper de olduklarına dikkat edilmeli
  • Takviye yapılacak aracın klima sisteminin, aydınlatma elemanlarının, ses sistemi gibi bütün elektrik çekecek sistemi kapalı konumda olması gerekmektedir.
  • Kabloların (+) ucu diğer akünün (+) ucuna, (-) ucu yine (-) ucuna bağlanması kesinlikle şarttır. Yani kısacası aynı kutup başları aynısına denk gelme zorunluluğu vardır.
  • Yukarıdaki ortam sağlandıktan sonra, ilk önce aküsü dolu olan çalıştırılır, ardından aküsü boş olan marş yaptırılır. Araç çalıştıktan sonra kutup başlarından kablolar çıkarılır ve uçların kesinlikle birbirine değmemesi sağlanır.

Yukarıda saydığımız işlemler her ne kadar basit bir işlem gibi gözükse de, bilinçsizce ve tecrübesiz kişilerce yapılacak her türlü basit bir işlemde hem kendi hem de karşıdaki araca on binlerce masraf açacağı unutulmamalıdır. En son sistem donanıma sahip araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Üsküdar Oto Tamir Hizmetleri

Üsküdar ve çevre ilçelerinde oto tamir hizmeti veren firmamız, size Üsküdar En Yakın Oto Servis ayrıcalığıyla 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Motor, mekanik, elektrik, şanzıman, beyin tamiri, gibi arızalarda uzman kadromuzla 24 saat hizmetinizdeyiz.

Burayı tıklayarak Yeniçağa oto çekici yol yardım makalemizi inceleyebilir, firmamız hakkında daha çok bilgi alabilirsiniz.


Etiketler: » » » » » » » » »

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Call Now ButtonBizi Arayın