Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Samandıra Oto Kurtarıcı

Samandıra Oto Kurtarıcı Servisi

Samandıra Oto Kurtarıcı olarak : Son zamanlarda artan araç sayısıyla arızalanmalar ve yolda kalmalar da bununla birlikte artış göstermektedir. Bizler size istanbulun neresinde olursanız olun yollarda zor zamanlarınızda sahilde, ana yolda, yan yolda, kavşaklarda, evinizin önünde, işinize giderken aklınıza gelen her zamanda ve her mekanda bir telefon kadar yakınınızda olmaktan gurur duyduğumuzu belirtelim. İş bilinci ve siz şöför yada araç kullanıcılarının daimi yanında olma inancıyla çalışmakta olan bizler istanbul’un iki yakasında da sizin için hazır beklemekteyiz. Bunu bilmeniz oto çekici, oto kurtarıcı, oto kurtarma, yol dostu, yol yardım adımız ne olursa olsun bizim için yeterlidir…Samandıra Oto Çekici servis işlemlerinizi internet ortamında sizlere sunuyoruz…
Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi : 7/24 Saat
Salı : 7/24 Saat
Çarşamba : 7/24 Saat
Perşembe : 7/24 Saat
Cuma : 7/24
Cumartesi : 7/24
Pazar : 7/24
Saat Hedefimiz: daima müşteri memnuniyetini maddi çıkarların önünde tutarak, müşteri potansiyelini arttırmak ve sektörde lider pozisyonuna oturmaktır. Bunun için de verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ve referanslarımız, deneyim ve kalitemizin bizler için en değerli göstergesidir.

Oto Yol Yardım

Oto yol yardım hizmeti ortalama müdahale süresi trafiğe bağlı olarak 15 dk ile 1 saat civarında olabilir. Lütfen aracınızın durumunu net bir şekilde belirterek çekici ya da çekicisiz oto yol yardım hizmetimize başvurunuz. Küçük arızalarda mobil ekiplerimiz küçük araçlarla gelmektedir. Dolayısı ile çekici gereken durumları mümkün olduğunca doğru analiz edip bilgilendirme yapınız.
Acil Oto Servisi olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmakta, kadromuzu son teknolojik gelişmelere göre güncelemekte ve yenilenmekteyiz.

Prensibimiz ise ; Firma olarak önceliklerimiz arasında en önemlisi ”söz verdiğimiz gün ve saatte” araçlarınızı teslim etmektir.

Firmamız tarafından yapılan tüm çekici işleri garantimiz altındadır. Araç Güvenliğiniz ve tarafımızdan yapılan işçiliklerimiz hatalarına karşı menfaatleriniz korunmaktadır.

Acil Oto Kurtarıcı Yol Yardım

Acil Oto Servisi Oto Yol Yardım hizmetiyle Samandıra geneli 7/24 yolda kalmış vatandaşlarımızın yardımına koşmaktadır. Lastik patlaması, elektrik arızaları, sinyal ve far arızalarında arayabilir anında 7/24 yol yardım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Aracınızın tam konumunu bizlere bildirerek oto yol yardım hizmetimizden kısa sürede faydalanabilirsiniz. oto çekici yol yardım, oto kurtarıcı yol yardım hizmetlerimiz sizler için 7/24 kesintisiz hizmet için aktif ve araçlarının başında sizlerden gelebilicek telefonları beklemektedirler. Profesyonel ekibimiz sizlere en iyi ve hızlı çekici hizmetlerini sunmaya hazırdırlar.

samandıra çekici

                          samandıra çekici


Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,96. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...