Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Riva Oto Kurtarıcı

Riva Oto Kurtarıcı

Riva Oto Kurtarıcı olarak ; Şile , Ömerli , Beykoz , İstanbul hattında Oto Kurtarma, Yol Yardım ve Oto Çekici hizmetleri sağlanmaktadır. Bu hat üzerinde birden fazla aracımız bulunmaktadır. Sağlık bir şekilde bizlere ulaştıktan sonra araçlarınız problemsiz olarak bulundukları yerden alınıp sorunsuz bir şekilde istediğiniz yere ulaştırılmaktadır. Acil Oto Kurtarıcı firması olarak sizlere 7 / 24 kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Riva çevresinde sizlere en hızlı şekilde sorunsuz oto çekici hizmeti sağlamaktan memnuniyet duymaktayız. Tecrübemiz ve araçlarımız profesyonel olarak çalışmaktadır. Araçlarımız kendi özel servislerinde bakımları yapılıp güncel olarak bakımları zamanında yapılmaktadır. Aynı zamanda oto kurtarma hizmeti için şoförlerimiz de belli bir zaman bu işi yaptıklarından sizlere hiçbir sorun yaşatmadan araçlarınıza çizik dahi vermeden sorunlarınıza çözüm sunmaktayız.

riva oto kurtarıcı

riva oto kurtarıcı

Riva Şile Oto Kurtarıcı

Firmamız Riva, Şile hattında İstanbul, Beykoz ve civar illerinde bu hizmeti profesyonel olarak sağlamaktadır. Mesela Aracınız bozuldu ve Riva’da kaldınız, bizi aradığınız zaman en hızlı şekilde bulunduğunuz yere gelerek aracınızı hatasız olarak aracımızın üzerinde yüklüyoruz. Aracımız son sistem donanımlı olup çekim süreci hatasız yapılmaktadır. Araç üzerindeki sistemlerimizin bakımları’da periyodik olarak yapılmaktadır. Bu konuda sizlere ve kendimize sorun yaşatmadan işlemleri gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir sorunun oluşmasına neden olabilecek bir durumda bırakmıyoruz.

riva oto kurtarıcı

riva oto kurtarıcı

En Hızlı Çekici

Evet en hızlı ve bilenen çekicilerinden biri olmaktan mutluluk duymaktayız. En iyi , En Hızlı ve En Profesyonel çekici hizmetleri sağlayarak iş gücümüze iş katmaktayız.

Bizim için öncelikli müşterilerimiz en acil olan yolda kalmış müşterilerimiz için acil oto kurtarma hizmeti sağlamaktayız. Telefonlarımız sık sık çaldığından ve internet ortamında aramalarda sektörün en çok arama kelimelerinde arama motorlarında ilk sıralarda yerini alan firmamız sitesi www.acilotokurtarici.com adresinden ulaşarak bizlerden yol yardım hizmeti alabilirsiniz. Konu başlığımızdan anlaşılacağı gibi istanbul çekici fiyatlarından baz aldık ki ; oto kurtarma işlerinde birçok müşterimizden bu konuda sürekli başka kurtarıcı hizmeti veren firmalar yüzünden şikayet alıyoruz. Bizde sizlere bu konuda en uygun fiyatları vererek sizleri memnun etmek için elimizden gelenin fazlasını yapmak için hazırda beklemekteyiz. Sizlere uygun fiyatlar ile hizmet etmek ve araçlarınızı bulundukları yerden alıp ister sizin istediğiniz yere bırakmak, isterseniz güvenilir bizim size tavsiye edeceğimiz servislere götürebiliriz. Bizim güvenilir dediğimiz servislerde herhangi bir sorun olmayacağını size taahhüt ederiz. İstanbul dışından eğer geliyorsanız ve güveneceğiniz bir servis yoksa biz sizi güvendiğimiz bildiğimiz servislere götürebiliriz..

 


Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,83. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...