İstanbul Yol Yardım

İstanbul Yol Yardım

İstanbul Yol Yardım firması olarak, araçlarınızla yolda kaldığınızda son model araçlarımız ve çekicilerimiz ile sorunlarınıza çözüm olmaktayız. Acil oto kurtarıcı firması olarak profesyonel ekibimiz ve personelimiz ile kaldığınız noktadan varış noktasına sizleri en kısa ve hızlı bir şekilde sorunsuz bir şekilde bırakıyoruz.

Acil oto kurtarma bir profesyonel oto kurtarma ve oto çekici servisi hizmetidir. Acil olan araç çekme ihtiyaçlarınızda ise sizlere en iyi İstanbul Yol Yardım hizmeti sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

İstanbul Yol Yardım

İstanbul Yol Yardım

İstanbul Yol Yardım

Aracınızla seyir halindeyken bir çok sıkıntı ve sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Araçtan kaynaklı birçok sebeplerden dolayı yolda kalabilirsiniz. Bunlara örnek verecek olursak ve bizimde en çok karşılaştığımız sorunların başında gelen sıkıntılar;

  •  Yakıtınızın bitmesi
  • Aracınızın hararet yapması
  • Lastik patlaması
  • Şarj dinamosu arızaları
  • Kaza durumları
  • Şanzıman arızaları
  • Motor arızaları

Yoğun trafikte Baskı ve balatanın zarar görmesi vb. gibi durumlarda yolda kalabilir ve İstanbul yol yardım hizmeti almak zorunda kalabilirsiniz. İşte bu gibi durumda firmamızı haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Size en yakın olan aracımız en kısa sürede yanınızda olarak, gerekli müdahaleyi yapar ve yolunuza devam etmenizi sağlar.

7/24 Yol Yardım

Aracınızla yolda mı kaldınız? Yol Yardım hizmetimi almak istiyorsunuz? Sorununuz ne olursa olsun firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Oto kurtarma, çekici ve yol yardım hizmetlerinden İstanbul şehir içi ya da şehir dışına çıkmanız gereken durumlarda firmamız kesintisiz ve sorunsuz hizmet vermektedir.

Koşulsuz müşteri mutluluğu ilk önceliğimiz olmuştur. Bize danışmadan ve bizden fiyat almadan yol yardım hizmeti almamanızda faydanı olacaktır.

Uzman ve Deneyimli Kadro

İstanbul’da 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, sürekli araç ve donanımlarını günümüz teknolojileriyle yenileyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Sıfır hata payıyla çalışmaktayız. Çalışanlarımızın eğitimine önem vermekteyiz.

  Günümüzde cebine üç beş kuruş koyan kişilerin bu işe girdiklerini görmekteyiz. Maalesef para kazanmak uğruna bir çok kişinin can ve mal güvenliğini hiçe saymaktadırlar.

İstanbul Yol Yardım

Araçlar eski, bu işi yapabilmeleri için gerekli yetki belgesi, src ticari evrakları, psiko teknik, vergi levhaları olmadan hatta, araçlarında fenni muayene olmadan bu işi yapmaktadırlar. Sonuç olarak ta haberler de yada çevremizden duymaktayız yaşanan üzücü kazaları.

Bu sebeple her ne kadar basit bir işlem gibi gözükse de yol yardım hizmetleri, tecrübeli ve işini bilen uzman kişilerce yapılması önem arz etmektedir.

İstanbul Yol Yardım

Diğer ana sayfa makalemiz olan İstanbul Oto Çekici Yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Seo 

İstanbul en yakın oto çekici

İstanbul En yakın oto servis hizmetlerimize 0553 954 34 34 numaralı telefondan, uygun fiyata ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonBizi Arayın