İmes Oto Çekici

İmes Oto Çekici

Ümraniye Dudullu organize sanayisinde hazır bulunan araçlarımızla İmes oto çekici firması olarak 24 saat hizmetinizdeyiz. İmes oto kurtarıcı, İmes akü takviye, İmes iş makinesi taşıma, İmes forklift taşıma gibi isteklerinize hızlı ve uygun fiyatlarla cevap vermekteyiz.

imes oto kurtarıcı

imes oto çekici ve yol yardım hizmetleri

İmes Forklift Taşıma

İmes forklift taşıma işlemlerinizde firmamızı arayabilirsiniz. Forklift taşıma oldukça zor ve riskli bir işlemdir. Tecrübesiz kişilerce yapılacak iş makinesi taşıma işlemleri size ve çevrenize ciddi zararlar verebileceğini unutmayınız. Günümüzde her önüne gelen çekici aracı alarak bu işi yapmaya kalkmaktadır. Ufak ve kapasitesi olmayan kamyonetlere 6 ya da 7 ton yük vurduklarını görmekteyiz. Kendilerine ve çevresindeki kişilere zarar verebileceklerini düşünmemektedir. Firmamız olarak her zaman müşteri güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak yeterlilik belgelerimizle sizlere hizmet sunmaktayız.

İmes Yol Yardım

İmes yol yardım hizmetlerimiz arasında İmes oto çekici, İmes oto kurtarıcı, İmes akü takviye, İmes araba çekme, İmes yakıt ikmal, İmes oto kurtarma gibi işlemlerimiz yer akmaktadır. Ümraniye İmes en yakın oto çekici firması olarak en kısa sürede yanınıza gelerek aracınızı İmes en yakın tamirhane çekme işleminizi gerçekleştirmekteyiz.

İmes oto servis ve İmes gece açık tamirhane hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Bizlere günün her saati ulaşabileceğiniz telefon numaramız 0553 954 34 34 bizden fiyat almadan yukarıdaki saydığımız işlemleri yaptırmayınız. Modelli araçlarımız ve tecrübeli kadromuzla bir telefon kadar yakınınızdayız.

İstanbul genelinde verdiğimiz hizmetleri incelemek için buradaki linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

 


Etiketler: » » » » » » » » » » » » »

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...