Gece Açık Tamirci

Gece Açık Tamirci

 İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren firmamız, en kısa sürede sizlere ulaşarak 24 saat oto çekici ve gece açık tamirci hizmetini sizlere sunmaktadır.

Firmamız otomotiv sektörüne oto çekici hizmeti olarak başladığı günden bugüne kadar, siz değerli müşterilerimize her zaman güvenilir ve dürüst hizmet verebilmek için büyük çaba göstermiştir.

Bu çabanın sonucu ve sizden gelen istekler doğrultusunda, kendimizi daha da geliştirerek ve uzun süren güvenilir ve işi bilen usta arayışımızdan sonra, oto servis hizmetini sizlere sunmaktayız. Gece açık tamirci hem güvenilir, hemde uygun fiyat anlayışı ile hizmet vermektedir.

24 saat açık tamirci

Gece açık tamirci

24 Saat Açık Tamirci

Servisimiz, siz değerli müşterilerimize en kısa sürede ulaşarak hizmet vermek için, İstanbul genelinde hazır bulunan araçlarımızla hizmet sunmaya devam etmektedir.

Çağrı merkezimizi aradığınız anda, yetkili arkadaşımız sizden konum bilgilerini isteyerek en yakın aracımızı size yönlendirerek, aracınızı çekiciye yükleyerek servisimize çekme işlemini gerçekleştirir.

İstanbul gibi metropol olan ilimizde gündüz çalışmanın müşterilerimize yeterli olmadığını düşünerek 24 saat olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

 Gece Açık Tamirci

24 saat hizmet veren firmamız, araç beyin tamiri, motor tamiri, şanzıman tamiri, oto elektrik, motor bakımı, kaporta tamiri, otomatik vites tamiri, oto mekanik gibi aklınıza gelebilecek tüm arızalarda, firmamıza aracınızı çektirebilirsiniz. Araçlarımız en kısa sürede yanınıza gelip, içinde bulunduğunuz sıkıntılı ortamdan çıkararak servisimize aracınızı çekecektir.

Oto Çekici Hizmetlerimiz

İstanbul genelinde hazır bulunan çekici araçlarımızla, en kısa sürede yanınızda olmayı hedeflemekteyiz. Verdiğimiz hizmetleri buradaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. Acil oto kurtarıcı firması olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuşuzdur. Gece açık tamirci hizmetimizle sizlerin 24 saat yanınızdayız.

Kazalı Araç Çekimi ve İkame Araç Temini

 İstanbul gibi metropol olan bir şehirde başınıza ne zaman, ne geleceği hiç belli olmaz. On üç milyon nüfusu olan ve günde binlerce aracın giriş ve çıkış yaptığı şehirde kazalarda kaçınılmaz olmaktadır. Yapılacak her işlemin tecrübeli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Tecrübesiz kişilerce aracınıza yapılacak her işlem geri dönüşü çok zor sebeplere neden olabilir.

Kaza gibi durumlarda en kısa sürede yanınıza geliyor ve aracınızı bütün sigortalarla anlaşmalı servisimize çekiyoruz. aracınızın yerine amir olana kadar ikame araç verip, sizleri zor durumda bırakmıyoruz. Aracınız anahtar teslimi yapıldığında isterseniz ücretsiz olarak size getiriyor, ikame aracımızı geri alıyoruz. Size bir telefon kadar yakınız.

Çağrı merkezimize ulaşabileceğiniz telefon numaramız 0553 954 34 34


Etiketler: » » » » » » » » »

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Bizi Arayın