Acil Yol Yardım

Acil Yol Yardım

 İstanbul genelinde 7/24 hazır bulunan araçlarımız 7/24 en uygun fiyatlarla, en iyi oto çekici ve acil yol yardım hizmetlerini kesintisiz sunmaktadır. Çağrı merkezimizi aradığınız anda size en yakın aracımız hemen yola çıkar. En kısa sürede yanınıza gelen ekibimiz, gerekli güvenlik önlemlerini alarak, sorunsuz bir şekilde Acil Yol Yardım hizmetini gerçekleştirir.

Acil Oto Çekici

Acil yol yardım hizmetini sizlere sunan firmamız ayrıca oto çekici, oto kurtarma, lastik değişimi gibi hizmetlerine sizlere sorunsuz bir şekilde sunmaktadır. Acil yol yardım firması olarak sizlerin ihtiyaç duyduğu her zaman ve her koşulda hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı unutmayınız.

 Çağrı merkezimizi aradığınızda personelimiz gps takip ekranımızdan size en yakın ve ihtiyacınıza uygun aracı hemen yola çıkarır. Acil oto çekici ekibimiz en kısa sürede yanınızda olacaktır. Geniş araç portföyüne sahip firmamız, İstanbul’da trafiğin en yoğun olduğu zamanlarda bile, en kısa sürede yanınızda olacaktır.

Acil-Yol-Yardım

Acil-Yol-Yardım

Acil Oto Kurtarma

Acil Oto Kurtarıcı firması olarak, oto kurtarma hizmetiyle her an hizmetinizdeyiz. Özellikle kış aylarında rastladığımız aracın kontrolden çıkması, yağışlı havalarda arabanızın çamura saplanması gibi durumlarda bizleri arayabilirsiniz. Ekibimiz hemen yanınızda olacaktır. Firmamız her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sıkıntılı durumlarınızda fırsatçılık yapmamaktadır. Oto kurtarma işlemleri profesyonelce aracınıza kesinlikle zarar vermeden gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’da kış aylarında gerek yağış, gerekse zemin şartlarından dolayı birçok bölgesinde, aracınızla yaşayabileceğiniz her türlü sıkıntıda 0553 954 34 34 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Acil Yol Yardım Akü Takviye

Acil oto kurtarıcı firması olarak, akü takviye hizmeti de sunmaktayız. Aracınızın parkları açık kalması, iç aydınlatmanın açık unutulması, radyo teyp açık kalması sonucunda akünüz bitebilir. Akü takviye cihazlarımızla aracınız kapalı otoparkta olsa dahi sorunsuz bir şekilde aracınızı çalıştırıp sizlere teslim ediyoruz. Unutmayın!!! Akü takviyesi her ne kadar basit bir işlem gibi gözükse de bilinçsizce yapılan takviye aracınıza ciddi zararlar vereceğini unutmayınız.

Acil Oto Kurtarıcı

Firmamız olarak siz değerli müşterilerimiz mutluluğu bizim için herşeyden önde gelmektedir. Biz müşterilerimizi gelip geçici değil, her zaman onların yanında bir dost anlayışıyla yaklaşmaktayız. İstanbul’un birçok ilçesinde hazır bulunan araçlarımızla hizmet vererek, https://acilotokurtarici.com/umraniye-oto-cekici.html Ümraniye bölgesinde de bulunan hizmetimizi yukarıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Acil Yol Yardım firması olarak kazasız yolculuklar dileriz.


Etiketler: » » » » » » » » » » »

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...