Bolu Yol Yardım

Bolu Yol Yardım

Bolu bölgesinde aracınızla yaşadığınız her sorunda Bolu Yol Yardım hizmetlerinden faydalanmak için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

 Bolu’nun tüm ilçelerine yakın araçlarımızla kısa sürede, kesintisiz ve deneyimli personelimizle hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Bolu Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden olan İstanbul ile Anadolu’yu birbirine bağlayan yolu ile her zaman hareketli bir trafiğe sahiptir. Bolu yol yardım firması olarak esas gayemiz özellikle bayram trafiği yaşandığı bölgemizde, müşterilerimizi varması gerektiren yere ulaşması için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Bolu oto çekici hizmetimizin yanı sıra Bolu en yakın oto tamir hizmetini sizlere sunarak yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz.

Bolu En Yakın Oto Tamir

 Müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda, kendimize ait Bolu oto servis hizmetini vererek hem oto çekici hem de oto tamir hizmetimizle 7/24 bir telefon yakınız. Ayrıca hem tamir hem de oto çekici hizmetimizde rakipsiz fiyatlarımızla en uygun fiyat garantisini sizlere sunmaktayız.

Bolu Oto Çekici

Acil oto kurtarıcı firması olarak Bolu oto çekici hizmetini geniş araç filomuz ve deneyimli kadromuzla en uygun fiyata araçlarınızı çektirebilirsiniz. 0553 954 34 34 numaralı çağrı merkezimizi aradığınızda telefondaki operatörümüze yaşadığınız sıkıntıyı anlatarak, size en uygun aracı çıkarmasına ve atacağınız konum bilgisiyle en kısa sürede yanınıza gelmeyi sağlamanız gerekmektedir. Yanınıza kısa sürede gelen deneyimli personelimiz, iş güvenliği önlemlerini alarak size, aracınıza ve kendisine gelebilecek zararların önlemini alarak oto çekici ya da oto kurtarma işlemlerine başlamış olacaktır.

Bolu yol yardım

Bolu oto çekici kurtarıcı yol yardım

Bolu Ağır Vasıta Çekici

Bolu ağır ticari çekici ve yol yardım hizmetlerimizle 7/24 yanınızdayız. Bolu ağır vasıta çekici, tam donanımlı araçlarımızla yılların vermiş olduğu deneyimle sorunsuz bir şekilde;

  •  Bolu kamyon çekici
  • Bolu tır çekici
  • Bolu ağır vasıta çekici
  • Bolu ağır ticari çekici
  • Bolu otobüs çekici , gibi bu ağır vasıtalara uygun araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Bolu Oto Kurtarma

Bolu ilimizde rakım 750 metre olsa da dağlık bölgelerde ve bolu dağında 1577 metreye kadar çıkmaktadır. Bununla birlikte kış aylarının çok sert geçmesi ve rakım yüksek olmasından dolayı yollar kar yağdığı zaman çalışmalar her ne kadar iyi olsa da bazen yetersiz kalabilmektedir. Yollar kapandığı zaman uzun trafiğin oluştuğu Bolu tüneli girişi ve çıkışlarında trafiğin aksadığı zaman zaman görebilmekteyiz. Bazen de araçlar kış lastiği takmadığı için yoldan çıkabilmektedir, bazen de uzun süre yolda kaldıkları için yakıtları bitebilmektedir. Bolu oto kurtarma firması olarak araçlarınızı kurtarma işlemi yapıyor Bolu yakıt takviye ve ikmal Bolu lastik değişimi gibi zor anlarınızda kısa sürede yanınızda oluyoruz.

 Ayrıca Bolu akü takviye gibi soğuklarda çok ihtiyaç duyulan akü takviye işlerinizde firmamızı arayabilirsiniz. Çok soğuklarda akünün yapısı gereği gücünü kaybetmesi ve soğuk havada motorun sıcak havaya oranla çalışması için daha fazla güce ihtiyaç duymasından dolayı arabanı çalışmayabilir. Unutmayın!!! Acil Oto Kurtarıcı firması olarak bir telefon kadar yakınınızdayız.

Bolu ve çevre ilçelerinde hazır bulunan araçlarımızın faaliyetlerini inceleniz için Yeniçağa oto çekici makalemizi buraya tıklayarak inceleyebilir, yaptığımız işlerle ilgili buradan bilgi alabilirsiniz.


Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » »

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Call Now ButtonBizi Arayın